Koordynator ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych
InterPolska
Kraków  APLIKUJ, Polska
8 d. temu

Koordynator ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych - Warszawa Wymagania : wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, ubezpieczeniowe), doświadczenie w sprzedaży usług, znajomość rynku ubezpieczeń grupowych (zdrowotnych oraz / lub na życie) mile widziana, zdolności negocjacyjne i handlowe, wysoki poziom kultury biznesowej i dynamizm pracy, dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana, prawo jazdy kat.

B. umiejętność radzenia sobie z długotrwałym sukcesem. Opis obowiązków : bezpośrednie pozyskiwanie instytucjonalnych Klientów do grupowych ubezpieczeń pracowniczych, realizacja planów sprzedażowych.

Oferujemy : atrakcyjną ścieżkę kariery oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, współpracę z profesjonalnym zespołem, przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania APLIKUJ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk APLIKUJ zgadzasz się na przetwarzanie przez TU INTER Polska S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np.

Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (min. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku