Informatyk; Trener; Pedagog; Kompetencje Cyfrowe TARNOBRZEG
BPR Consulting
Tarnobrzeg, Podkarpackie
4 d. temu

Firma szkoleniowa zatrudni trenera do poprowadzenia cyklu zajęć z zakresu kompetencji cyfrowych na terenie Tarnobrzegu. Do zrealizowania ok.

55 godzin dydaktycznych. Wymagania : - wykształcenie wyższe, preferowane kierunki : informatyka, pedagogika - min. 2 letni staż pracy w zawodzie -

doświadczenie w prowadzeniu zajęć w wyżej wskazanej tematyce - dyspozycyjność w poniedziałki oraz piątki w godzinach popołudniowych (od 28.

09 do 9.11) Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub współpracy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, iż : Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, jako administrator danych osobowych, informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BPR Consulting Paulina Zastróżna.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres sześciu lat. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia , ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pan dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku