Konsultant Telefoniczny - elastyczny czas pracy!
Telbridge Sp. z o.o.
Radom, Mazowieckie
3 d. temu

Stanowisko : Konsultant Telefoniczny Miejsce pracy : Radom Firma, dla której świadczymy usługi jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie.

Istnieje od kilkunastu lat na rynku polskim. Na swoją renomę i Klienci chętnie chcą korzystać z naszych ofert. Do swojego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Konsultanta ds.

Ubezpieczeń na życie Poszukujemy osób, które : - chcą odnosić sukcesy oraz podnosić swoje kwalifikacje - lubią poznawać nowych ludzi -

są samodzielne, kreatywne i pełne energii - potrzebują stabilnego oraz stałego zatrudnienia - są dyspozycyjne - nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń Oferujemy : -

gwarantowaną stawkę godzinową od 13,70 zł / h + wysoką premię, którą bardzo łatwo zdobyć - dostęp do karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe -

szkolenia, za które Ci zapłacimy oraz wsparcie na każdym etapie Twojej kariery - elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb (wymagamy min.

20 h tygodniowo) - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy -

aż 500 zł bonusu za posiadane doświadczenie - 300 zł bonusu za każdą osobę, którą nam polecisz Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia terminu rozmowy rekrutacyjnej.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul.

Urzędnicza 16, 25 729 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w / w celu.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD iod(małpa)telbridge.

pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku