Asystent ds. Komunikacji - j. czeski lub słowacki
Cee Experts
Katowice, Śląskie
6 d. temu

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Zadania : - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j.

czeskim / słowackim - Administracja biurowa i wsparcie działu sprzedaży i dziłu marketingu - Drobne tłumaczenia z j. obcego na j.

polski Oczekiwania : - Biegła znajomość j. czeskiego lub słowackiego (poziom C1) - Dobra znajomość j. angielskiego - Komunikatywność -

Dyspozycyjność do pracy zmianowej Oferujemy : - Pracę w międzynarodowym środowisku - Używanie języków obcych w codziennych kontaktach służbowych -

Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie - Elastyczny czas pracy Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku