Pracownik działu spedycji
Apart
Poznań
7 d. temu

Opis stanowiska :

  • przyjmowanie i kontrola dostaw
  • przygotowywanie, wydawanie przesyłek i dokumentacji
  • kontakt z przewoźnikami
  • współpraca z Urzędem Pocztowym
  • przygotowanie dokumentacji spedycyjnej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • Wymagania :

  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki, magazynie, spedycji
  • znajomość pakietu Office, szczególnie Excel
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy zespołowej / pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania informacją / komunikatywność
  • Oferujemy :

  • pracę w bardzo dobrych warunkach, przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku)
  • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych zawartych w powyższym formularzu są spółki z Grupy APART.W Grupie dane przekazywane są pomiędzy spółkami na podstawie umowy o współadministrowanie.

    W skład spółek z Grupy wchodzą : APART SP. z o.o., ul. Stara Droga 3, 62-002 Suchy Las;R2 Center Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-

    002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o. SKA, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-

    002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o. Sp. K, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o.

  • ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 TRADE Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;
  • E-SKLEP R2 Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las.

  • Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w spółkach z Grupy APART.Dane osobowe są przetwarzane na podstawie : a) uzasadnionego interesu spółek z Grupy APART (zatrudnianie pracowników);
  • b) w oparciu obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy;c) na podstawie Pani / Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach.

    Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych są upoważnione osoby odpowiedzialne za zatrudnienie oraz dostawca systemu eRecruiter.

    Dane osobowe przechowywane są przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od zakończenia bieżącej rekrutacji.

    Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do udziału w rekrutacji.Przysługuje Pani / Panu żądania dostępu do swoich danych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

    Przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.