Pracownik biurowy z j. niemieckim
CEE Experts
Lublin, Lubelskie
10 d. temu

Główne zadania :

  • Wsparcie działu księgowości,
  • Kontakt z obcojęzycznym klientem,
  • Utrzymywanie odpowiednich relacji z klientem,
  • Miękka windykacja,
  • Wyjaśnianie nieścisłości. Wymagania :
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 / C1. Nasz Partner Biznesowy oferuje :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość dalszego rozwoju,
  • Łatwy dojazd do pracy,
  • Dodatki socjalne,
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji językowych,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych