Majster / Inżynier Budowy
ODR Company
Poznań, Wielkopolskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

OPIS STANOWISKA : Praca dla majstra / inżyniera robót budowlanych stanów surowych. Głównym zadaniem będzie nadzór pracowników na placu budowy.

NASZE WYMAGANIA : -wykształcenie wyższe kierunkowe, -bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, -umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-

budowlaną, -znajomość przepisów prawa budowlanego, -umiejętność obsługi programów AutoCad, MsOffice, -komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, -

odpowiedzialność, -zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu, -umiejętność pracy w zespole, -dyspozycyjność, -dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY : -możliwość intensywnego rozwoju zawodowego, -wysokie wynagrodzenie, -odpowiednie narzędzia pracy, -dobre i przyjazne warunki pracy, -

samodzielność w działaniu, -pracę w stabilnej firmie Zapraszam do wysłania CV przez portal lento lub na adres emai :

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych