Opiekunka seniora ze słabym j.niemieckim k.Nurnberg-wyjazd na 6 tygodni-stawka 1950 euro+bonus na świeta w postaci tabletu
Blue Line Care
Gliwice
3 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Zlecenie do mobilnego seniora w okolicach Nurnberg w terminie 10.12-30.01.2020

Podopieczny : rocznik : 1934 waga : 57 / 167

schorzenia : inkontynencja,trudność w poruszaniu sie, mieszka z żoną która nie wymaga opieki

cechy charakteru : wesoły,komunikatywny,lubi częste spacery,kino,teatr

Do dyspozycji dla opiekunki : osobny pokój,własna łazienka,łóżko,stół,szafa,internet wi-fi

Wymagania

  • podstawowa lub kontaktowa znajomość j.niemieckiego
  • doświadczenie w opiece
  • mile widziane referencje oraz prawo jazdy
  • dyspozycyjność na wyjazd od zaraz na min 2 miesiace
  • Oferujemy

  • Oferujemy pracę legalną +pakiet ubezpieczeniowy ERGO
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bonus na święta lub tablet do wyboru
  • Opłacony przejazd we dwie strony
  • Sprawdzoną ofertę na wyjazd
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych