MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
HELIO
Brochów, Mazowieckie
26 min. temu
source : Lento.pl

Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydatów na stanowisko : MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy : Brochów OPIS STANOWISKA PRACY : usuwanie awarii maszyn i urządzeń, nadzór nad pracą maszyn i urządzeń w cyklu produkcyjnym, przeprowadzanie przeglądów, prac konserwacyjnych i remontowych, obsługa procesów termicznych (autoklawy).

OFERUJEMY : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji dodatek stażowy za każdy rok pracy w Helio S.

A. bogaty pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach pewne i terminowe wynagrodzenie szkolenia techniczne i zdobywanie uprawnień refundowane przez pracodawcę wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika WYMAGANIA : książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub pomoc w jej wyrobieniu posiadanie uprawnień SEP (E, E1 lub E2) oraz doświadczenie zawodowe mile widziane gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku