Specjalista ds. rekrutacji - możliwa praca zdalna, atrakcyjne prowizje, od zaraz!
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
Wrocław
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • Kontakty z pracodawcami,
  • Tworzenie profili zawodowych kandydatów,
  • Prowadzenie bazy kandydatów,
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • Raportowanie do przełożonych,
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.
  • Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Płynna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Elokwencja,
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • Kreatywność, samodzielność,
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • Dyspozycyjność,
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
  • Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus prowizje,
  • Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika,
  • Pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • Zgłoś tę pracę