Inżynier Rezydent – branża kolejowa
SMART-HR
Warszawa
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier Rezydent branża kolejowa Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, w związku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko :

Inżynier Rezydent branża kolejowa Miejscepracy : woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadania w ramach projektu modernizacji linii kolejowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych i / lub mostowej i / lub drogowej i / lub konstrukcyjno-budowlanej i / lub kolejowej,
  • Posiadanie minimum 3 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym 2 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub 3 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru.
  • W tym lub Oraz :

  • Posiadanie minimum 5 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów liniowych kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub co najmniej 5 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru,
  • Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
  • Pracę nad ambitnymi zadaniami,
  • Zakwaterowanie, umowę B2B lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.
  • Zgłoś tę pracę