Inżynier Jakości
PMI Outsourcing Sp. z o.o.
Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

PMI Outsourcing sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko : Inżynier Jakości Lokalizacja : Kąty Wrocławskie Zakres obowiązków : wsparcie działu produkcji w zakresie wymagań jakościowych nadzór nad procesami produkcji pod względem jakościowym definiowanie i wdrażanie środków naprawczych / zapobiegawczych dla produktów i procesów analiza i rozwiązywanie wewnętrznych problemów jakościowych przy współpracy z nadzorem produkcyjnym i działem jakości zapewnienie jakości w procesie wdrażania nowych projektów nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-

pomiarową definiowanie punktów kontroli produktów w kontroli końcowej ale także w trakcie procesu produkcyjnego udział w spotkaniach jakościowych Wymagania : wykształcenie wyższe techniczne praktyczna znajomość rysunku technicznego znajomość narzędzi jakościowych (5 Why, 8D, FMEA, Poka Yoke) umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowo-

kontrolnymi dobra znajomość języka angielskiego nastawienie na pracę zespołową dokładność i sumienność Oferowane : atrakcyjne warunki zatrudnienia plus regularne premie pracę w systemie jednozmianowym ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji zakładowy pakiet świadczeń socjalnych dofinansowanie do wczasów możliwości rozwoju kariery zawodowej * Aplikując na powyższą ofertę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych, przez PMI Outsourcing Sp.

z o.o. z / s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON : 022246824, NIP : 8971791988, Numer KRS : 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku