FB / Google Ads specialist
Cheepro sp. z o.o.
Lublin, PL
6 d. temu
source : RocketJobs

Jesteśmy agencją Cheepro, prowadzimy różnorodne projekty w obszarze usług cyfrowych : marketingowych i informatycznych. Obsługujemy zarówno klientów polskich jak i zagranicznych.

Więcej informacji o nas jest dostępnych na stronie https : / / cheepro.pl /

Preferowane miejsce zamieszkania kandydatów : Dowolne, praca w trybie zdalnym.

Jeśli interesuje Cię inna forma zatrudnienia niż samozatrudnienie - daj znać, postaramy się znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla obu stron.

Oferujemy pracę na stanowiskach Facebook Ads specialist oraz Google Ads specialist (możesz znać tylko jedną lub obydwie z tych specjalizacji, jesteśmy elastyczni)

Szukamy osoby, która :

  • bardzo dobrze zna temat Facebook Ads i / (lub) Google Ads (i posiada biegłość w przynajmniej jednym z tych systemów),- jest kreatywna- nie boi się komunikacji z klientami- potrafi pracować w zespole
  • Zakres obowiązków :

  • codzienny nadzór kampanii Facebook i / (lub) Google Ads w projektach e-commerce,
  • tworzenie strategii reklamowych (samodzielnie lub we współpracy z teamem) oraz ich wdrażanie (obsługa menadżera reklam)- tworzenie media planów
  • Oferujemy :

  • pracę zdalną (dla nas ważne jest dotrzymywanie ustalonych deadline'ów więc to od Ciebie zależy w jakich godzinach pracujesz, my oczekujemy tylko dostępności w ustalonych porach aby móc konsultować wspólnie plany i pomysły z resztą teamu)- wynagrodzenie od projektów - duże zaangażowanie jest dla nas ważne dlatego bardzo to doceniamy i wynagradzamy $- współpracę z naszym kreatywnym zespołem (copywriterzy, graficy, produkcja reklam video, SM manager)- docelowo pracę na full time
  • Jak przebiega rekrutacja? :

    pierwszy etap to krótka rozmowa via zoomkolejny etap to zadanie testowe na podstawie którego sprawdzimy Twoje zaangażowanie i umiejętności techniczne

    Mile widziane rozliczenie na podstawie FV, ale inne formy również nie stanowią dla nas problemu.Informujemy, że administratorem danych jest Cheepro sp.

    z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Tomasza Zana 11A (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane oso...more