Unikałeś pracy w Call Center? Przekonaj się, że niepotrzebni
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Unikałeś pracy w Call Center? Przekonaj się, że niepotrzebnie! Doskonały start w karierę dla osób bez doświadczenia ! Współpracując z nami będziesz : - nawiązywał relacje z dotychczasowymi lub nowymi klientami firmy - sprzedawał i świetnie na tym zarabiał ( średnie zarobki doradców w Naszej firmie 2.

000 - 3.000 zł a najlepsi osiągają 5.000 - 7.000 zł) Na 100% otrzymasz : - gwarantowaną podstawę godzinową do 14zł / h - atrakcyjny system prowizyjny i premiowy - profesjonalne szkolenie wstępne - pomoc profesjonalnych trenerów, coacha w trakcie współpracy - dodatkowe konkursy, które znacząco podnoszą Twoje wynagrodzenie lub zagwarantują nagrody rzeczowe - do Twojej dyspozycji : kuchnia, piłkarzyki, woda Chcemy abyś Ty był / była : - zaangażowany / a - kreatywny / a - optymistycznie podchodził / a do swoich obowiązkówWyślij cv przez dostępny formularz

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku