Magazynier (dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)
PI-ON
Błonie, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Do kogo kierujemy to ogłoszenie : - do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, - do osób, które chcą od życia więcej niż tylko przysługujące im świadczenia (pieniądze nie są w życiu najważniejsze, ale bez nich trudno zdobywać świat ;
 • do osób, które są zainteresowane podjęciem pracy, ale w tym procesie potrzebują wsparcia, - do osób, które lubią aktywny wypoczynek i integracje (organizujemy dla naszych pracowników tygodniowe wyjazdy połączone z różnymi aktywnościami).
 • do osób, które poza korzyściami finansowymi są zainteresowane nowymi znajomościami (robimy fajne rzeczy z fajnymi ludźmi;
 • Jeśli powyższe punkty dotyczą Ciebie, zapoznaj się z pozostałą częścią niniejszego ogłoszenia! : -) Co zapewniamy? - umowa o pracę.
 • Nie po okresie próbnym, nie po spełnieniu szeregu wymagań- od razu. - Respektujemy wszystkie przywileje, które posiadasz tj.

  7-godzinny dzień pracy, 5- dniowy tydzień pracy. Nie pracujemy w porach nocnych- wtedy stawiamy na odpoczynek : -). - Wynagrodzenie jest na Twoim koncie zawsze w ustalonym terminie.

 • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (np. w zakresie dofinansowania do zakupu leków i nie tylko).
 • Wsparcie Koordynatora Zatrudnienia na każdym etapie rekrutacji oraz w trakcie zatrudnienia. - Przygotowanie do pracy na ustalonym wcześniej stanowisku.
 • Kim jesteśmy? Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych zrzesza podmioty ekonomii społecznej promujące i organizujące zatrudnienie wspierane osób z niepełnosprawnościami.

  Gdzie jesteśmy? Prawie wszędzie : -) znajdziesz nas w różnych zakątkach Polski. Zaufali nam klienci z całego kraju dzięki czemu nasza oferta jest zróżnicowana.

  Aktualnie szukamy osoby, która : - ma doświadczenie na stanowisku magazyniera, - nie ma przeciwwskazań do pracy na powyższym stanowisku.

  Co będzie należało do Twoich obowiązków : - przyjmowanie towaru na magazyn, - układanie i przewożenie towaru na terenie magazynu, Jeśli chcesz nas poznać- zaaplikuj.

  Oddzwoni do Ciebie koordynator, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku