Praca na magazynie od 3400 zł brutto – umowa o pracę, premie! - Oleśnica
FACHPRACA
Oleśnica, Poland
4 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalista w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego do pracy w Długołęce.

  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia równą 3400 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • gwarancja wynagrodzenia w terminie
  • na początku naszej współpracy zapewniamy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia
  • Twoje zadania :

    rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego.

    Oczekujemy :

  • gotowości do pracy 3- zmianowej
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Mile widziane jest posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych