RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA DO HOTELU
Herbarium Hotel & SPA
Gąsawa, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Hotel 4* w Chomiąży Szlacheckiej poszukuję kandydata / ki na stanowisko recepcjonistki / y Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenia min.

średniego, - wysokiej kultury osobistej, - chęci do pracy i do ciągłego rozwoju, - miła aparycja - zaangażowania w powierzone obowiązki, - znajomości j.

angielskiego w stopniu komunikatywnym - dyspozycyjności, rzetelności oraz odpowiedzialności Oferujemy : - umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę - pracę w młodym i przyjaznym zespole, - pakiet szkoleń stanowiskowych - możliwość awansu, - darmowe posiłki, - elastyczny grafik Zakres obowiązków : - bieżąca obsługa gości hotelowych, - przyjmowanie i zakładanie rezerwacji, - rozliczanie Gości, wystawianie rachunków i faktur, - aktywna sprzedaż usług, - bieżące prace biurowe

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku