Monter Rurociagow Przemyslowych - Irlandia
Ward Personnel
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielny montaż rurociągów przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego na obiektach farmaceutycznych. Montaż rur ze stali nierdzewnej - kwasówki.
  • Wymiary rur od 0.5"- 6" caliNasze wymagania

  • Samodzielne czytanie rysunku izometrycznego
  • Odpowiedzialność, dokładność, dbałość o szczegóły
  • Minimalnie 2 lata doświadczenie samodzielnego montażu z rysunku izometrycznego.
  • Obowiązkowe doświadczenie przy rurach nierdzewnych.To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o irlandzka umowę o prace z pełnymi świadczeniami
  • Stawka początkowa €25.02 na godzinę plus nadgodziny płatne 150% po 39 godzinie
  • 60 godzin tygodniowo
  • Plus dieta €181 tygodniowo
  • Polskojęzyczną obsługę
  • Odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) oraz we wszystkich sprawach administracyjnych
  • Zgłoś tę pracę