Trener TIK - woj. podkarpackie
Potest
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z realizacją szkoleń w ramach projektu LEKCJA : ENTER firma Potest Sp. z o.o. poszukuje do współpracy na terenie województwa podkarpackiego trenerów z zakresu TIK.

 • Wymagania : - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli w wymiarze co najmniej 50 godzin w ciągu ostatnich 3 lat, w tym co najmniej 30 godzin szkoleń dotyczących wykorzystania TIK w dydaktyce, w co najmniej jednym z obszarów tematycznych (matematyczno-przyrodniczy, artystyczny, humanistyczny oraz informatyczny) i na jednym z etapów edukacji (wczesnoszkolny, podstawowy, ponadpodstawowy);
 • doświadczenie w opracowaniu materiałów edukacyjnych (scenariuszy szkoleń, materiałów pomocniczych itp.), w tym e-materiałów;
 • doświadczenie w zakresie mentoringu (konsultacji, doradztwa i / lub tutoringu) dla osób dorosłych. Do zadań trenera będzie należało : - przeprowadzenie według scenariuszy szkoleń z zakresu TIK w wymiarze 40 godzin lekcyjnych;
 • doradztwo i konsultacje dla uczestników szkoleń ; - ukończenie bezpłatnego szkolenia trenerskiego w wymiarze 32 godzin.
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku