operator wózka - bez UDT
Randstad Polska
Dąbrowa Górnicza, Polska
5 d. temu

Branża automotive w Dąborwie Górniczej poszukuje na stanowisko Operator Wózka.

Zadzwoń lub wyślij smsa o treści MAGAZYN na numer : 605 577 120

oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta,
  • dojazd do pracy z wyznaczonych kierunków ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie)
  • 2 dniowy program wprowadzający
  • zadania

  • obsługa wózków dostępnych na magazynie,
  • rozładunek i załadunek komponentów, wyrobów oraz opakowań zwrotnych,
  • transport towaru wewnątrz magazynu,
  • dostarczanie materiałów w wyznaczone obszary produkcyjne,
  • kompletacja zamówień
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47