Elektromonter / Elektryk - branża stoczniowa (Trójmiasto)
AC Elektro Technology Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
7 d. temu
source : Lento.pl

AC Elektro Technology Sp. z o.o. działa na bazie ponad dziesięcioletniego doświadczenia. Jesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym szeroko rozbudowany zasięg infrastruktury, działając głównie w branży przemysłowej i stoczniowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Elektromontera / Elektryka - praca na projektach stoczniowych w Gdańsku i Gdyni.

Wymagania : · Doświadczenie w pracy jako elektryk / elektromonter · Znajomość instalacji elektrycznych · Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych · Aktualne uprawnienia SEP · Rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy : · Atrakcyjne wynagrodzenie · Stabilne warunki zatrudnienia · Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie i zdobywania doświadczenia na różnorodnych projektach Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres ps(at)acelektro.pl

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku