Ładowacz odpadów- ładowanie nieczystości, utrzymywanie czyst
Personnel International BPO
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) obecnie poszukuje branży usług porządkowych pracowników na stanowisko : Ładowacz odpadów-

ładowanie nieczystości, utrzymywanie czystości dróg Oferta pracy tymczasowej Miejsce pracy :

 • Kędzierzyn-Koźle Zakres obowiązków :
 • Ładowanie na samochód(śmieciarkę) odpadów stałych,
 • Opróżnianie koszy ulicznych,
 • Załadunek i rozładunek zebranych zanieczyszczeń w miejscu składowania odpadów,
 • Oczyszczanie chodników i przystanków,
 • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00; Wymagania :
 • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
 • dbałość o prestiż firmy; Oferujemy :
 • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • atrakcyjne wynagrodzenie, przewidziane premie. Kontakt :
 • E-Mail : Tel : (32)441-91-52 Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr : 5703 Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp.
 • z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach. Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) .

  Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

  Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani / Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku