Zatrudnie Panie do Opieki w Anglii Southwar- wysokie zarobki
BW AGENCY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu

Agencja Pracy B&W to prężnie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej oferująca pracę w charakterze Opiekunek osób starszych w UK Znasz język angielski i posiadasz doświadczenie w opiece?

Zgłoś się do nas, Początek pracy : w przeciągu tygodnia - dwóch Miejsce : Southwar Do opieki jest starsza pani w wieku 93lat, która ma 162 cm i waży 55 kg, porusza się przy pomocy rollatora.

jest po operacji jelita. Pani mieszka sama, nie ma zwierząt. ZADANIA : Opieka nad podopiecznym Podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej Wsparcie przy czynnościach dnia codziennego Przygotowanie i podawanie posiłków Organizacja czasu dla podopiecznego WYMAGANIA : Dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, badz szkola kierunkowa medyczna wynagrodzenie netto w przeliczeniu na zlotowki okolo 7 tys pln miesiecznie OFERUJEMY opłacone składki od pełnego wynagrodzenia Legalną pracę , osobny darmowy pokój w mieszkaniu podopiecznej, darmowe wyżywienie Organizacja wyjazdu CV po angielsku

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku