SPAWACZ/ ŚLUSARZ PRACA NIEMCY
PLV sp. z o.o
Siekierczyn, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko : SPAWACZ / ŚLUSARZ Zakres obowiązków : · spawanie punktowe, · naprawa koszy siatkowych (Gitterbox).

Wybranemu kandydatowi oferujemy : · umowę o pracę, · możliwość zakwaterowania, · wsparcie dla pracownika ze strony agencji.

Oczekujemy : · sumienności, · pracowitości, · punktualności. Aplikuj telefonicznie w godzinach od 8.00 do 17.00 na nr tel.

756120901 lub za pomocą formularza. Prosimy o załączenie klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLV sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma PLV Sp. z o.o. z siedzibą w Zarębie przy ul. Wesołej 4. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku