Kurier (K/M) - Moosburg an der Isar, Niemcy
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Gdansk, Poland
‎10 godz. temu
source : europa.jobs

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, Moosburg an der Isar, największego magazynu wysyłkowego na świecie, poszukujemy dostawców paczek / kurierów.

Opis stanowiska : - dostarczania paczek kurierskich do klientów Wymagamy : - wysokiej motywacji do pracy - gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie do 23 kg) - wysokiej kultury osobistej - podstawowej znajomości języka niemieckiego / angielskiego - prawo jazdy kat.

B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu Oferujemy : - zakwaterowanie - pracę od poniedziałku do soboty (pracuje się 4 dni w tygodniu) - wynagrodzenie 12.

80€ brutto + 10€ diety netto za każdy przepracowany dzień - pełen pakiet świadczeń - niemiecką umowa o pracę - opiekę koordynatora na miejscu

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych