Specjalista ds. Allegro
Agencja Pirk Spark
Poznań, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

Jesteśmy jedną z 6 w Polsce certyfikowanych Agencji Allegro Ads Partner+. Obecnie poszukujemy konsultantów do pełnego prowadzenia naszych klientów w zakresie platformy Allegro.

Opis stanowiska :

  • Obsługa kont klientów na platformie Allegro
  • Optymalizacja i rozwój procesów sprzedaży e-commerce (Allegro Ads)
  • Raportowanie realizacji planów sprzedaży
  • Monitorowanie i edytowanie ofert - nadzór nad wytwarzaniem kontentu zdjęciowego i opisów produktów
  • Tworzenie strategii marketingowej i kształtowanie polityki cenowej
  • Obsługa klienta
  • Analiza konkurencji obsługiwanych klientów
  • Wymagania :

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na platformie Allegro
  • Znajomość serwisu Allegro
  • Znajomość programu Tradewatch
  • Umiejętność tworzenia kampanii Allegro Ads
  • Komunikatywność i samodzielność w pracy
  • Umiejętność delegowania zadań i pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Szeroki zakres swobody działania
  • Dodatkowe prowizje od efektów
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy preferowanej przez kandydata
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (szczegóły w dalszym etapie rekrutacji)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym młodym i dynamicznym zespole
  • Praca w młodej i szybko rozwijającej się Agencji Marketingowej
  • Informujemy, że administratorem danych jest Agencja Marketingowa Pirk Spark Anna Hertman z siedzibą w Pleszewie, ul. Dobra Nadzieja 19a (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do...more