Kierownik Kontraktu
WPO ALBA S.A.
Zabrze, śląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. duża firma logistyczno-usługowa z branży gospodarki odpadami, poszukuje kandydatów do pracy w Zabrzu na stanowisko :

Podstawowe zadania :

  • stały kontakt z przedstawicielami kluczowych klientów
  • nadzór i koordynacja nad realizacją usług komunalnych wykonywanych na terenie gmin (współpraca z gminą, działami wewnętrznymi i zewnętrznymi Spółki, w tym kontrola w terenie),
  • przyjmowanie, wyjaśnianie i załatwianie reklamacji przychodzących bezpośrednio od klientów,
  • bieżące przekazywanie zleceń odbioru odpadów do działu logistyki,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na worki, pojemniki i pozostałych zasobów potrzebnych do prawidłowej realizacji usługi,
  • przygotowanie niezbędnych danych, zestawień i dokumentów sprawozdań potrzebnych do wystawiania faktur,
  • systematyczne prowadzenie kompleksowej korespondencji związanej z realizacją umów,
  • dbanie o realizację usług zgodnie z zapisami umów,
  • monitoring przepływu odpadów pochodzących z terenu gminy,
  • optymalizacja tras odbioru i wywozu odpadów,
  • rozliczanie kierowców z wykonanych zadań,
  • obsługa wewnętrznych systemów informatycznych,
  • planowanie pracy brygad odbierających odpady,
  • tworzenie harmonogramów.
  • Wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe transport, logistyka,
  • umiejętność planowania prac i pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność.
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • doświadczenie w branży gospodarki odpadami,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV)

    ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.