Specjalista ds. prezentacji multimedialnych z angielskim
Grafton Recruitment
Warsaw, PL
6 d. temu

Job Description

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • tworzenie prezentacji multimedialnych w języku angielskim wg standardów firmy
  • współpraca z klientem wewnętrznym
  • przedstawianie treści biznesowej w atrakcyjnej graficznie formie
  • Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)
  • zainteresowanie aplikacjami graficznymi
  • znajomość Power Point oraz Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem
  • umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • ciekawa ścieżka kariery
  • karta mulrtisport
  • liczne bonusy i premie
  • parking pod siedzibą firmy
  • prywatna opieka medyczna i pakiet dentystyczny
  • imprezy integracyjne
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych