Kierownik ds. Transportu
KS Service sp. z o.o.
Grajewo, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy transportowej z główną siedzibą na Litwie, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds.

Transportu do nowego oddziału w Suwałkach.

CHCESZ STWORZYĆ SWÓJ WYMARZONY ZESPÓŁ?

Dajemy Ci możliwość zbudowania skutecznej grupy pracowników (ok. 100 osób) oddziału od podstaw! Sam zdecydujesz kto powinien zasilić szeregi nowo powstałego oddziału naszej międzynarodowej firmy.

Zajmiesz się koordynowaniem transportu ładunków Klientów z różnych branż oraz przygotowywaniem odpowiednich dokumentów czy organizacją spotkań.

NASZ IDEALNY KANDYDAT POSIADA :

 • min. 2 letnie doświadczenie zarządzania zespołem (powyżej 50 pracowników) w firmie z branży logistycznej / transportowej
 • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz rosyjskiego (poziom B2) wymóg konieczny
 • wyższe wykształcenie (w zakresie transportu, logistyki lub zarządzania)
 • pomysły do zbudowania efektywnego zespołu
 • Nie masz wykształcenia kierunkowego? Nie szkodzi, bo dla nas liczy się przede wszystkim Twoje doświadczenie i zaangażowanie!

  DLACZEGO WARTO DO NAS ZAAPLIKOWAĆ?

  Zyskasz zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

  Samodzielnie stworzysz miejsce pracy.

  Możesz wynegocjować z nami swoje wynagrodzenie i benefity.

  Otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy i wsparcie oddziałów firmy z pozostałych lokalizacji (m.in. UK, Niemcy czy Ukraina).

  W celu wdrożenia Cię w obowiązki zaprosimy Cię na szkolenie pełne wyzwań i nowych informacji, które odbędzie się w głównej siedzibie firmy, na Litwie!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Zachęcamy do kontaktu pod numerem : 508 351 455 lub pod adresem : k.piatek ksseervice.pl

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku