Test Automation Engineer
Look4IT Domaradzki Sp. J. (KRAZ: 7880)
Wrocław, pl
5 d. temu

Job Information

Industry IT Services Reference Number 20 / 104 Work Experience >

2 years State / Province Lower Silesian Voivodeship City Wrocław Zip / Postal Code 50-001

Job Description

W imieniu naszego klienta specjalizującego się w projektowaniu rozwiązań mechanicznych i inżynieryjnych, systemów embedded, zagadnieniach IoT oraz tworzeniu dokumentacji technicznej poszukujemy specjalistów z obszaru testów oprogramowania z doświadczeniem Junior, Mid oraz Senior.

Projekt :

Rozwój technologii telekomunikacyjnej : stacje bazowe oraz aplikacje pracujące na tych urządzeniach.

Obowiązki :

  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji i / lub zgłoszeń błędów;
  • Tworzenie raportów, dokumentacji;
  • Wykonywanie testów manualnych oraz automatyzacja testów.
  • Requirements

  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu oraz doświadczenie w automatyzacji testów;
  • Dobra znajomość Python'a;
  • Doświadczenie i / lub wiedza z zakresy architektury LTE / 5G i stacji bazowych;
  • Doświadczenie komercyjne z Linux;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Benefits

  • Możliwość współpracy na UoP lub B2B;
  • Program referencyjny;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport.
  • Zgłoś tę pracę