Operator maszyn
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Namysłów
5 d. temu
source : infoPraca

Wynagrodzenie od 3300 zł brutto / mies.

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3300 zł brutto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w 3-zmianowym systemie czasu pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zadania :

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami pracy i jakości
  • Dbałość o powierzone narzędzia
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w zakładzie
  • Zgłoś tę pracę