Senior Channel Account Manager – Leasing – Sprzęt oraz Rozwiązania IT
Qual
Wrocław, dolnośląskie, Polska
‎21 godz. temu
source : Pracuj.pl

Senior Channel Account Manager Leasing Sprzęt oraz Rozwiązania IT

Miejsce pracy : Wrocław

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, globalnego funduszu leasingowego o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku polskim jak i globalnym, poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko : Senior Channel Account Manager Leasing Sprzęt oraz Rozwiązania IT

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja współpracy w kanale partnerskim z partnerami działającymi w obszarze sprzedaży rozwiązań oraz sprzętu IT w kontekście dostarczania partnerom odpowiednich produktów finansowych (leasing, najem, etc.
  • pozwalających finansować zakupy ich klientów,

  • opieka nad współpracą z przypisaną grupą partnerów jak i pozyskiwanie nowych,
  • dbałość o efektywną współpracę z partnerami oraz odpowiednią rentowność kontraktów, celem realizowania założonych planów,
  • wdrażanie odpowiednich programów dla partnerów zachęcających do efektywnego korzystania z produktów finansowych grupy,
  • ścisła współpraca z działem wsparcia sprzedaży, administracji kontraktów oraz ryzyka przy wdrażaniu rozwiązań dla partnerów,
  • analiza potrzeb partnerów, celem dostarczania optymalnych rozwiązań,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych partnerów oraz klientów końcowych,
  • troska o dochodowość prowadzonych działań,
  • współpraca z innymi departamentami grupy.
  • Wymagania pracodawcy

  • ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie stricte w obszarze rozwiązań finansowych dla sektora IT lub też bezpośrednio po stronie firmy sprzedającej rozwiązania / produkty / sprzęt IT,
  • umiejętność budowania skutecznych relacji z partnerami na różnych poziomach organizacji,
  • ugruntowane doświadczenie zarówno w aktywnym pozyskiwaniu klientów jak i w skutecznym dbaniu o efektywną współpracę z już pozyskanymi klientami,
  • solidne doświadczenie dotyczące prowadzenia rozmów / prezentacji / negocjacji / finalizowania uzgodnień,
  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru ekonomii, zarządzania lub pokrewne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • zaangażowanie w efektywną realizację celów,
  • doskonale wykształcone umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz obycie w rozmowach prowadzonych na najwyższym poziomie,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zaangażowanie oraz nastawienia na skuteczne i etyczne działanie.
  • Pracodawca oferuje

  • pracę w prestiżowej globalnej korporacji,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, odpowiednia narzędzia pracy - w tym samochód służbowy klasy D.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

    Qual

    Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji.

    W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.