Praktykant w Dziale HR
Stock Polska Sp. z o.o.
Lublin, lubelskie, Polska
‎15 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie rekrutacji od A do Z - od stworzenia ogłoszenia do zatrudnienia nowej osoby
  • Poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, żeby wyłowić nowe talenty
  • Uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych
  • Bieżąca współpraca z kierownikami różnych działów w zakresie rekrutacji oraz wdrożenia nowych pracowników
  • Aktywny udział w organizacji on-boardingu i przyjęciu nowych pracowników
  • Nasze wymagania

  • Jesteś studentem min. po 3 roku studiów lub maks. rok po obronie takich kierunków jak : Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Doradztwo Zawodowe lub in.
  • Kierunki na Wydziale Nauk Społecznych

  • Swobodnie czujesz się w programie Excel
  • Masz komunikatywny poziom języka Angielskiego
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wykazujesz się dużym poziomem energii i poczuciem humoru
  • To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Fajną atmosferę
  • Elastyczne godziny praktyk
  • Dalsze możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • Jesteś ambitny i kreatywny? Twoją pasją jest rozmowa z ludźmi i chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze HR w międzynarodowej rozwijającej się firmie?

    Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

    Tutaj nie będziesz parzyć kawy, chyba że dla siebie!