Operator Maszyn - Atrkacyjna stawka!!!
FACHPRACA
Pruszków, Poland
2 d. temu

Dla naszego klienta, producenta komponentów do układów wtryskowych poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Operator CNC / Ustawiacz maszyn i urządzeń

Numer ref. CNC / AW / GRM / 2019

Opis stanowiska :

  • Ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali
  • Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych
  • Wprowadzanie korekt do programów obróbczych
  • Realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli
  • Konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek
  • Jeśli :

  • Masz wykształcenie techniczne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w obróbce skrawaniem)
  • Wiesz jak obsługiwać obrabiarkę CNC i / lub komputer
  • Wybranym osobom oferujemy :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Pracę głównie od poniedziałku do piątku po 8 h (możliwość pracy w systemie równoważnym po 12 h. również weekendy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i premie
  • Możliwość rozwoju zawodowegoWsparcie doświadczonych pracowników, szkoleni
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych