MŁODSZY INŻYNIER SIECIOWY
itelligence Sp. z o.o.
Poznań, Polska
‎3 godz. temu
source : Jobs.pl

it elligence jest stabilnym, międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań

w środowisku SAP i usług outsourcingu IT.

Zatrudniamy ponad 6000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 24 krajach i 5 regionach świata

Obecnie poszukujemy do pracy osób na stanowisko :

Jeżeli bardzo dobrze znasz język angielski i chcesz rozpocząć karierę zawodową w jednej

z najszybciej rozwijających się branż, jaką jest branża IT

Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich. Zapewniamy kompleksowe szkolenia i umożliwiamy rozwój kariery w ramach całej organizacji oraz dajemy możliwość udziału w międzynarodowych projektach.

Czekamy na Twoje CV, rozwijaj się razem z nami!

Jakie będą zadania :

  • tworzenie raportów, analiza danych, przygotowywanie dokumentacji oraz prognoz dla Dyrektora działu,
  • wsparcie w sprawach administracyjnych, monitorowanie budżetu działu wdrożeń oraz realizacji wewnętrznych projektów,
  • udział w przygotowywaniu ofert handlowych,
  • pomoc przy organizacji wydarzeń wewnętrznych oraz dedykowanych dla klientów,
  • współpraca z managerami działu, a także innymi działami w celu realizacji powierzonych projektów,
  • dbanie o aktualizowanie portfolio konsultantów na potrzeby projektów,
  • dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego.
  • Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z Zarządzaniem),
  • znajomość środowiska SAP oraz doświadczenia w zakresie zarządzania projektami,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • biegłej obsługi programu MS Excel,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
  • samodzielności w wykonywaniu zadań, umiejętności osiągania postawionych celów, proaktywnego nastawienia,
  • predyspozycji do zarządzania zespołem
  • gotowości do podróży służbowych.
  • Dodatkowymi atutami będą :

  • rozwój w międzynarodowej firmie będącej liderem wdrożeń systemu SAP,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy z ekspertami i czerpania od nich wiedzy,
  • profesjonalny onboarding,
  • pakiet benefitów (opiekę medyczną, kartę sportową, szkolenia, certyfikaty, kursy językowe, wyjazdy integracyjne).
  • Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w przycisk APLIKUJ poniżej!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych