Fizjoterapeuta / Masażysta
INTERFERIE S.A.
Gdynia
1 d. temu
source : infoPraca

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy

Poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko :

Miejsce wykonywania pracy : Dąbki

Opis stanowiska pracy :

  • Wykonywanie masaży różnego rodzaju oraz zabiegów na ciało, zabiegów fizykalnych,
  • Udzielanie fachowych konsultacji,
  • Dostosowanie zabiegów do potrzeb gości,
  • Aktywna sprzedaż oferowanych usług i produktów,
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami hotelu,
  • Dbałość o prawidłową obsługę gości,
  • Dbałość o czystość i estetykę na stanowisku pracy.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe min. technik fizjoterapii
  • Zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
  • Umiejętność wykonywania masaży klasycznych, sportowych oraz relaksacyjnych,
  • Umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów na ciało,
  • Umiejętność wykonywania zabiegów fizykalnych,
  • Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w pracę,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność doboru i sprzedaży zabiegów SPA,
  • Umiejętność indywidualnej pracy z klientem SPA,
  • Mile widziane kursy z zakresu terapii manualnej,
  • Konieczne posiadanie wpisu do Krajowej Izby Fizjoterapeutów.
  • Oferujemy :

  • Dodatkowa opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • PPE - Pracowniczy Program Emerytalny (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę o pracę),
  • Pracę w miłym zespole.
  • Zgłoś tę pracę