Pracownik Działu Utrzymania Ruchu - umowa o pracę
KS Service sp. z o.o.
Lubiąż, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik Działu Utrzymania Ruchu.

LICZYMY NA :

Twoją dyspozycyjność i chęci do pracy. Ważna jest dla nas znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność analitycznego myślenia .

Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe oraz SEP. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY :

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze. Ponadto już od początku zatrudnienia przysługiwać Ci będą premie do 20%.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 . Gwarantujemy również bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od zamieszkania naszych pracowników (np.

Brzeg Dolny, Lubiąż, Wołowo). Zapewnimy Ci również odzież roboczą i niezbędny sprzęt do pracy. Z nami będziesz miał szansę na wyrobienie uprawnień na wózki widłowe oraz SEP.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ :

kontrola i nadzór nad parkiem maszynowym, usuwanie awarii zgłaszanych przez pracowników działów produkcyjnych, prace konserwacyjne oraz prowadzenie dokumentacji.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to zachęcamy do aplikowania! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem : 503 075 956 lub email : r.

hajahmadov ksservice.pl

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku