Hostessy klubowe !
pegaz
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Oferta tylko dla osób pełnoletnich! Zacznij swoją przygodę w Krakowie ! Oferujemy pracę na stanowisku hostessy . Jesteś przebojowa i komunikatywna, chcesz walczyć o własne marzenia i zacząć niezależne finansowo życie, zarabiając min.

1300 / tygodniowo ? PRZYJDŹ I SAMA SIĘ PRZEKONAJ ŻE MOŻNA JEDNOCZEŚNIE DOBRZE SIĘ BAWIĆ I ZARABIAĆ DUŻE PIENIĄDZE! Nie musisz martwić się o brak doświadczenia , zapewniamy szkolenie branżowe ! Jakimi zaletami musi cechować się hostessa ?

 • pewność siebie *wygadana *pozytywnie nastawiona, nie kierujących się stereotypami *reprezentacyjna Czujesz że właśnie opisaliśmy Ciebie to przeczytaj co mamy w zamian do zaoferowania! Wypłaty zawsze na czas w systemie tygodniowym .
 • Ubezpieczenie zdrowotne . Płatne szkolenie przygotowujące do pracy . Bezpieczeństwo . Elastyczny czas pracy, minimum 4 dni w tygodniu .

  Więcej informacji udzielam przez platformę lento lub pod numerem telefonu . Pozdrawiam

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku