Technolog Przygotowania Produkcji
Chemorozruch
Puławy, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji "Chemorozruch " w OświęcimiuJesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii.

Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyni urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Technolog Przygotowania ProdukcjiMiejsce pracy : PuławyZakres obowiązków :

  • opracowanie oraz nadzór procesów technologicznych,
  • przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji,
  • kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej, itp.,
  • przygotowywanie instrukcji technicznych,
  • optymalizacja kosztów produkcji warsztatowej oraz montażu,
  • opracowanie normatywów zużycia materiałów i pracy pracowników produkcyjnych.Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania :
  • wykształcenie wyższe mechaniczne,
  • wiedza z zakresu technologii produkcji konstrukcji stalowych, zbiorników i wymienników ciepła oraz innych urządzeń dla przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego w tym urządzeń i instalacji ciśnieniowych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość zasad i przepisów tworzenia dokumentacji technicznej, odbiorowej i powykonawczej konstrukcji stalowych i urządzeń,
  • znajomość programów MS Office i AutoCad,
  • umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych w programach AutoCad oraz planowania procesu technologicznego,
  • dodatkowym atutem będą : dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego uprawnienia UDT do kontroli jakości wytwarzania urządzeń podlegających UDT oraz rurociągów parowych i rurociągów technologicznych,
  • umiejętność : pracy pod presją czasu, analitycznego myślenia oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
  • chęć podejmowania wyzwań, kreatywność, samodzielność.Oferujemy :
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail : praca chemorozruch.pl Zgodnie z 6 ust.
  • 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp. z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww.

    firmę . Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i / c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), ponieważ wyraził / a Pan / Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.