Programista Frontend
COMARCH
Warszawa, Polska
3 d. temu

Dołącz do naszego zespołu projektowego jako Junior / Regular Frontend Developer! W Comarch stale poszukujemy zarówno doświadczonych programistów jak i studentów / absolwentów, którzy rozpoczynają swoją karierę, mają za sobą pierwsze akademickie projekty i pragną szybko pogłębiać wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności w dziedzinie tworzenia aplikacji webowych.

Rozwijaj razem z nami swoje umiejętności developerskie, twórz nowe funkcje oraz rozwiązania dla klientów z całego świata.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
  • Doświadczenie z frameworkiem Angular
  • Dobra znajomość Javascript, HTML5, CSS3
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Wiedza na temat RWD, sposobu implementacji w aplikacjach webowych
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość : PHP NodeJs, ReactJSframeworków : Bootstrap / Angular Material / PrimeNgnarzędzia Docker
  • TWOJE ZADANIA

  • Programowanie frontendu aplikacji (Angular, CSS3, HTML5)
  • Praca nad koncepcją i rozwojem aplikacji
  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Zgłoś tę pracę