Specjalista ds. Planowania Produkcji
KS Service sp. z o.o.
Konstantynów Łódzki, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku : Specjalista ds. Planowania Produkcji.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Komunikatywna znajomość języka angielskiego i wykształcenie wyższe. Zależy nam żebyś dobrze obsługiwał / a program SAP (moduł PP), znał / a zagadnienia strategii planowania m.

in. MTO,MTS,ATO oraz filozofię Lean. Jeśli do tego umiesz pracować w zespole i jesteś nastawiony / a na realizację celów to koniecznie zobacz co chcemy Ci zaoferować.

ZALEŻY NAM NA NASZCH PRACOWNIKACH :

dlatego zapewnimy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

Wiemy jak ważny jest odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 . Jeśli jesteś chętny / a możesz przystąpić do prywatnej opieki medycznej.

Dołączając do nas zyskujesz możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i rozwój w jej strukturach.

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH ZADAŃ?

Identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązaniu oraz przygotowanie dokumentacji produkcyjnej. Będziesz odpowiedzialny / a za kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych i uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania produkcji.

Czeka Cię też współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki.

DODATKOWE INFORMACJE

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejęności!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 503 075 956.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku