Spawacz- przyuczenie, kurs, praca
BIOMECH Z.B.U.O.Ś.
Pniewy, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Aktualnie firma BIOMECH poszukuje młodych kandydatów do pracy na stanowisku SPAWACZ z możliwością zrobienia kursu oraz przyuczenia Praca dla osoby spawacz do przyuczenia.

Mile widziana osoba z jakimś doświadczeniem lub chętna do nauki i zdobycia doświadczenia. Jeśli więc jesteś chętny, chcesz się nauczyć i zdobyć doświadczenie oraz kurs, który pozwoli Ci pracować w Naszej firmie, zapraszamy do składania CV Oferujemy : *stabilne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i zaangażowania w pracę *możliwość przyuczenia do zawodu, *praca w oparciu o umowę o pracę, *szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, *rodzaj umowy : umowa o pracę na czas określony, *wymiar etatu : 1, *zmianowość : jedna zmiana, *liczba godzin pracy w tygodniu : 40, *możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, *możliwość wyjazdów w delegacje, *rodzaj pracy : pełny etat.

WYMAGANIA : *wykształcenie zawodowe *umiejętność czytania rysunku technicznego *podstawowe uprawnienia spawalnicze metodą 135 lub umiejętność spawana MAG (możliwość sfinansowania kursu przez Pracodawcę) *zdolności manualne, rzetelność, dyspozycyjność, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku