Wsparcie klienta biznesowego - księgowość - j.niemiecki
FACHPRACA
Gdańsk, Poland
2 d. temu

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania :

  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów,
  • Księgowanie faktur w programie SAP,
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz,
  • Archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Kontakt z klientem wewnętrznym w j. obcym w kontekście poprawności dokumentacji księgowej,
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom min. B2,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym - B1 / B2,
  • Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze księgowości międzynarodowej,
  • Doświadczenie nie jest wymagane - zapewniamy szkolenia
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Nasz klient oferuje :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilność zawodową - umowa o pracę,
  • Kompleksowy i dopracowany program wdrożeniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb,
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju w wielokulturowym środowisku,
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych