Specjalista ds. obsługi klienta
Hays Office
Kraków, Małopolskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Specjalista ds. obsługi klienta Kraków NR REF. : 1123683 FirmaDla naszego klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds.

obsługi klienta z językiem angielskim. Stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klientabędzie odpowiedzialny za obsługę klientów w zakresie rozwiązywania konkretnych problemów.

Nowo zatrudniona osoba będzie w kontakcie mailowym oraz telefonicznym w klientami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?Poszukujemy osób ambitnych, komunikatywnych, chcących się rozwijać, Od Kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację (C1 / C2).

Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dużym atutem. Co zyskujesz?Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju zawodowego, ciekawe szkolenia, pakiet dodatkowych benefitów.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku