Pracownik produkcji porcelany Jaworzyna Śląska
WorkProfi
Wałbrzych, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje pracowników produkcji porcelany białej. Miejsce pracy : Jaworzyna Śląska Opis stanowiska : - Odlewanie wyrobów ceramicznych na formach gipsowych.

 • Wykańczanie surowych wyrobów ceramicznych. - Kontrola jakości produktu. Wymagania : - Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.
 • Własny transport do pracy. - Dyspozycyjność i motywacja do pracy. - Zdolności manualne i sprawność fizyczna. Oferta : - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
 • Wynagrodzenie 2600zł brutto. - Praca w systemie dwuzmianowym. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres w temacie wpisując porcelana Jaworzyna Śląska Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku