Kucharz - Pori, Finlandia
Talent Center Finland
Bialystok, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Dla naszego klienta restauracji na stacji paliw poszukujemy : KUCHARZA Jesteś idealnym kandydatem, jeśli : potrafisz przygotować atrakcyjne i smaczne jedzenie, potrafisz świetnie zorganizować swoja prace, potrafisz pracować pod presja, jesteś gotowy do pracy zmianowej i weekendowej, znasz język angielski lub fiński na poziomie komunikatywnym, Dni pracy są różne, więc elastyczność i odpowiednia postawa oraz entuzjazm są bardzo ważne.

Tej pracy nie można wykonać samemu, dlatego powinieneś być dobrym graczem zespołowym. Wymagamy również fińskiego paszportu higienicznego oraz negatywnego wyniku badania na salmonelle.

Oferujemy : Oferujemy długotrwale i stabilne zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę na czas nieokreślony. Przejrzyste zasady i uczciwe podejście do pracowników.

Organizujemy zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym z poszanowaniem prywatności osobistej (jedna osoba pokój). Dbamy o integracje z nowym miejscem, dostarczamy informacji ułatwiających życie w Finlandii, pomagamy w rejestracji, uzyskaniu karty podatkowej, sprowadzeniu rodziny i nauce jezyka.

Wynagrodzenie płacimy na konto bankowe, dwa razy w miesiącu : 15-ty i ostatni dzień miesiąca. Wynagrodzenie zgodne z fińskimi układami zbiorowymi : dodatki zmianowe, bonus za skrócony czas pracy, wynagrodzenie urlopowe.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku