Specjalista ds obsługi klienta z j. niemieckim
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.
Poznań, Polska
4 d. temu

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 75 tysięcy pracowników na całym świecie to mamy dla Ciebie pracę!

Poszukujemy konsultantów na stanowisko : Specjalista ds obsługi klienta z j. niemieckim

Wymagania

To stanowisko może być Twoje, jeśli :

  • bardzo dobrze znasz język niemiecki (min. B2 / C1)
  • Obowiązki

    Na codzień jako opiekun klienta :

  • rozwiązujesz bieżące zapytania klientów dotyczące statusu płatności, usług płatniczych, reklamacji oraz regulaminu poprzez telefon, chat, email
  • Oferta pracy

    Dołączajęc do zespołu otrzymasz :

  • umowę o pracę
  • elastyczny grafik pracy
  • szansa na wysokie premie od wyników
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym dostęp do prywatnej opieki medycznej LuxMed, kartę sportową, kartę OK system oraz system poleceń
  • onboarding w postaci szkoleń przygotowujących do realizacji zadań
  • mentoring w postaci opiekuna, który sprawnie i skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces adaptacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy
  • Aplikuj do : 05.08. składając swoje CV!