Produkcja stali - Huta Liberty Ostrava
Grafton Recruitment s.r.o.
Jastrzębie Zdrój, Śląskie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

Największy producent stali na świecie, oferuje wolne miejsca pracy w Ostrawskiej Hucie. Chciałbyś pracować na produkcji ale nie wyobrażasz sobie nudnej i monotonnej pracy?

Masz krzepę i nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, skontaktuj się z nami! Zapewniamy darmowy transport z Jastrzębia Zdroju i gwarantujemy przesympatyczną współpracę z jedną z największych agencji zatrudnienia na całym świecie.

Miejsce pracy : Ostrava Transport : darmowy z Jastrzębia Zdroju Tryb pracy : 2 x zmiana poranna, 2 x zmiana popołudniowa, 2 x zmiana nocna, 2 x dzień wolny bądź od poniedziałdu piątku, trzy zmiany Wynagrodzenie : średnie wynagrodzenie miesięczne 2800,00 3500,00 PLN / netto Jesteś zainteresowany / a ofertą?

Zadzwoń : +420 778 430 157 bądź wyślij SMS o treści "Huta" a my oddzwonimy. Zapraszamy również do naszego punktu rekrutacyjnego w Jastrzębiu Zdroju, czynnego w każdy wtorek i środę w godzinach 09 : 00-15 : 00 : Pawilon "Zygmunt" (pierwsze piętro) Ul. Wrocławska 19A

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku