Monter ze znajomością rysunku technicznego - dwie zmiany - Konstantynów Łódzki
FACHPRACA
Konstantynów Łódzki, Poland
3 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku : Monter.

Kandydacie!

Jeśli umiesz odczytywać rysunek techniczny i schematy elektryczne, a dodatkowo posiadasz zdolności manualne i wykształcenie zawodowe lub techniczne(mile widziane elektryczne) to zamontuj się w naszym zespole!

Poszukujemy montera, któremu chcemy zmontować :

umowę o pracę ze konkurencyjnym wynagrodzeniem i dodatkową 13-stą pensją ! Nasze elementy montujemy od poniedziałku do piątku w systemie jedno lub dwu zmianowym.

Każdy monter może liczyć na darmowy transport pracowniczy z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Pabianic, Zgierza i Ozorkowa.

Dla chętnych możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej .

Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku