Magazynier - pakowanie paczek w sklepie internetowym
Venusti Sp. z o.o.
Świdnik, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Zadania i czynności wykonywane na stanowisku : Główne : - Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta - Pakowanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym - Rozkładnie towaru na magazynie - Przygotowywanie opakowań do pakowania - Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu - Wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów Od kandydatów oczekujemy : - Posiadania orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, - Umiejętności obsługi komputera w stopniu min.

podstawowym - Dokładności, systematyczności - Pracy na dwie zmiany w godzinach 6 : 00-14 : 00 i 14 : 00-22 : 00- - Umiejętności pracy w zespole - Umiejętności pracy pod presją czasu - Energii i chęci do pracy - Dobrej organizacji pracy - Wysokiej motywacji, sumienności Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadesłanej przez Panią / Pana aplikacji prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, prowadzonego przez Venusti Sp.

z o.o. sp.k. zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku